Phorum

Forum oluşturma yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.0 MB
  • Version 5.2.18
  • Dil İngilizce
  • Firma Phorum
Kendinize ait bir forum sitesi olmasını istiyorsanız Phorum mutlaka bilgisayarınızda olmalıdır. Forum oluşturmak için internette kendinize ait bir alan oluşturarak program sayesinde ücretsiz olarak bir forum sayfası oluşturabilirsiniz. Phorum açık kaynakl
Kendinize ait bir forum sitesi olmasını istiyorsanız Phorum mutlaka bilgisayarınızda olmalıdır. 

Forum oluşturmak için internette kendinize ait bir alan oluşturarak program sayesinde ücretsiz olarak bir forum sayfası oluşturabilirsiniz. Phorum açık kaynaklı bir forum yazılımı olmakla birlikte php ve Mysgl altyapısını kullanmaktadır. Programın yararlarından birisi de hız kaybına yol açmadan dizayn edilmiş olmasıdır. Eğer hızlı ve güçlü bir forum yazılımı istiyorsanız bu program tam da size göre diyebiliriz. 

Programın kurulumu oldukça basit olmakla birlikte kullanıcıyı da adım adım yönlendirerek kısa sürede istediğiniz forum sayfasını oluşturmanızı sağlamaktadır. 
Phorum içerisinde barındırdığı eklentiler sayesinde forumunuza bir çok özellik ekleyebilirsiniz. Ayrıca program sayesinde forumunuzu kendi isteğinize göre düzenleyerek web sitenize uyarlayabilirsiniz.
Phorum indir